94
132515

VITRINSKÅP. England 1700-tal.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 070 - 1 330 EUR
1 120 - 1 400 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
VITRINSKÅP. England 1700-tal.

Fanerat med valnöt. Svängd front och svängda ben. Låda i sargen. Profilerad öveldel med glasade dörrar och sidor. Höjd 221 cm. Bredd 113 cm. Djup 59 cm.

Renoverat, kompletterat, maskstunget, lås saknas.