Fanerad med valnöt. Beslag av förgylld mässing. Svängd form. Två lådor. Lådinredning bakom profilerad skrivklaff. Bredd 96, djup 57, höjd 95 cm. Nyckel medföljer.
Partly later lock, damages and restores to veneer.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui