288
171769

Fransk konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Fransk konstnär 1700-tal

Allegory over faith

French school 18th Century. Canvas 51 x 41 cm. Contemporary gilded and bronzed frame.

Losses of color and damages.

Alkuperä - Provenienssi

Bukowskis Auction 11 - 13 Oct 1950.