448
171123

Italiensk skola 17/1800-tal

(Ruotsi)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Italiensk skola 17/1800-tal
(Ruotsi)

Celestial throne

Italian school 18/19th Century. Canvas 47 x 39 cm.

Slitage.

Muut tiedot

According to information a tergo, painted by Emmanuele Grasso 1831.