477
175639

A Swedish Empire sofa.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Vasarahinta
9 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
A Swedish Empire sofa.

Fanerad med björk. Beslag av förgylld mässing. Snidade bronserade tassfötter. Längd 247 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift Svindersvik.