Förgylld och bronserad. Uppsvängt genombrutet krön. Dekor av lagerkvistar, draperihängen, räfflade medaljonger och krönande bandrosett. Signerad NFG. Höjd 134, bredd 52 cm.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui