OSCAR KEEN, olja på duk, Sign Oscar Keen och dat -95.
Signerad Oscar Keen and dated -95. Canvas 61 x 43,5 cm.
Slitage.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui