Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
76
151829

Lucien- Alphonse Gros

(Saksa, 1845-1913)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lucien- Alphonse Gros
(Saksa, 1845-1913)

LUCIEN-ALPHONSE GROS, Olja på duk, Signerad L. Gros.

Signed L. Gros. Canvas 32,5 x 46 cm.

Slitage.