695
188056

WRIST WATCH, 18k gold and enamel.

Lähtöhinta
3 500 - 4 000 SEK
334 - 382 EUR
380 - 434 USD
Vasarahinta
10 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Damaged enamel and watch and slightly damaged bracelet, key missing.

Slitage, skador på länk, emaljskador och skadad utravla. Nyckel saknas.