86
191016

A 1980's Hermès handbag "Kelly"

Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 420 - 2 910 EUR
2 770 - 3 330 USD
Vasarahinta
31 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Svart skinn, guldfärgat spänne och lås märkt "HERMÈS PARIS". På baksidan stämplat P X E. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". Löstagbar axelrem. Längd 29, höjd 21, bredd 11,5 cm.

Obetydligt slitage.

Muut tiedot

Med dustbag i originalkartong.