Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
116
205683

Marie Sunna

(Suomi, Syntymävuosi 1972)
Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Marie Sunna
(Suomi, Syntymävuosi 1972)

Untitled

Signed Mari Sunna and dated 1999 a tergo. Panel 61 x 45 cm.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Gain in lottery at the Apotekets Konstförening 1999. (Apotektet art association)