An Eero Arnio Globe chair by Asko, Finland, probably 1960-70's.
Height app 130 cm.
Slitage, skador, retuscher.
Muut tiedot
Modellen formgiven år 1963-65.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui