206
190761

A majolika istoriato placque, 19th Century.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Signed. Measurements 25x29,5 cm.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Depicting; Phillipe II, Roi D'Espagne 1556.