311
178379

A Josef Frank bookcase by Firma Svenskt Tenn, model 2255.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
545 - 727 EUR
571 - 761 USD
Vasarahinta
12 500 SEK

Length 100 cm, width 50 cm, height 227 cm.

Slitage, repor.

Muut tiedot

Modellen formgiven år 1943, omarbetad 1960.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?