663
193015

Sophus Jacobsen

(Norja, 1833-1912)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Sophus Jacobsen
(Norja, 1833-1912)

Vinterlandskap med kyrka (Winter landscape with church)

Signed S. Jacobsen. Canvas 48,5 x 65,5 cm.

Krackelerad, slitage.