94
208023

Fransk skola 1700-tal

Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK
3 350 - 3 830 EUR
3 790 - 4 330 USD
Vasarahinta
42 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Fransk skola 1700-tal

French school 18th century. Pastoral scene

Canvas 230 x 176 cm.

Täydennyslista

Lagningar

Alkuperä - Provenienssi

Tidigare i de Cedergrenska samlingarna i Cedergrenska tornet, Stocksund.