150
219685

Okänd konstnär 1800-tal

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Okänd konstnär 1800-tal

Goddesses with putti

Color engravings, a pair, beginning of 1900 century. Oval 27 x 22.5 cm.

Mindre fläckar. Viss gulnad. Små skador i kanter. Ej examinerad ur ram.