17
210791

Okänd konstnär 1900-tal

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
540 - 719 EUR
569 - 759 USD
Vasarahinta
5 500 SEK
Okänd konstnär 1900-tal

Untitled

Mixed media and assemblage on card board, 65 x 50 cm.

Alkuperä - Provenienssi

According to information, Galerie Bleue, Stockholm.