274
222971

Interior with pipe smoker

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Interior with pipe smoker

Pnel 28 x 22 cm

Slitage, retuscher, rispor och repor, ytsmuts, äldre gulnad fernissa.