308
223943

A Swedish chinoiserie circa 1900 cupboard.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Length 143, width 62, height 217 cm.

Repor. Slitage.