A pair of plastic chairs by Charles and Ray Eames.
Grå glasfibersits på kromade ben.
Some wear, minor scratchsmarks
Alkuperä - Provenienssi
Enligt uppgift inköpta på Nordiska Galleriet på 1960-talet.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui