245518

304. CHANEL, väska, 1990-tal.

Svart skinn i "caviar", axelband i skinn samt guldlänk med tvinnad skinnrem. Guldfärgat logoprytt lås. Baksida med präglad logotyp i skinnet. Invändigt tre fack, ett med dragkedja. Etikettmärkt "CHANEL Made in Italy". 46 x 34 x 18 cm.

Obetydligt slitage, obetydliga skrapmärken undertill.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Alkuperä - Provenienssi

Ursprungligen inköpt i Geneve för ca 15 år sedan.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK/837 - 1 047 EUR
Lopullinen hinta (sis. ostoprovision)
15 925 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Lisätietoja

Dustbag medföljer.

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Malin Sveholm

Tukholma

Malin Sveholm
Ohjelmapäällikkö huutokaupat, Asiantuntija - Fashion

+46 8-6140873
malin.sveholm@bukowskis.com

Täydelliset ostoehdot

Kuljetukset

Miten teen tarjouksen

Luo asiakastili