Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
325
299632

A Mauboussin diamond ladie's wrist watch, c. 2000.

Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Automatic, date, sapphire glass, grey satin bracelet, brilliant cut diamonds app. 1 cts. Serial- and ref. no. 0201/R.529, 2894-2. Box.

Slitage. Repor på boett. Ej funktionstestad.