117
396507

A Tiffany & Co ring with sapphires and brilliant cut diamonds.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
958 - 1 150 EUR
1 080 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Platinum. Size 16.25/51.

Bruksslitage. Nagg på safirer.