Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
254
383118

CERTINA, herr, 18k guld, 1950/60-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Manuell, guldfärgad urtavla, stavindex i guld, plexiglas, diameter 36mm. Krona med Jaeger-LeCoultre logo. Svart läderband, senare.

Slitage. Glasrepor. Urtavla samt index anlupet. Bucklor. Ej funktionstestad.