Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
256
383122

OMEGA, "De Ville", Herr, gulddoublé, 1960-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Vasarahinta
2 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Manuell, ljus urtavla med stavindex i gulddoublé, 38 x 25 mm. Svart läderarmband, märkt "Genuine lizard".

Anlöpningar. Boett samt glas med repor och slitage. Ej funktionstestad.