Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
258
390660

BELCO, herr, stål, Alarm, 1950/60-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Vasarahinta
1 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Manuell, alarm, incabloc, antimagnetic, ljus urtavla med guldfärgade stavar och arabiska siffror 12,2,4,6,8,10, plexiglas, 34 mm. Brunt läderband.

Slitage. Repor. Minst en senare krona. Ej funktionstestad. Visare med anlöpning. Urtavla med mindre anlöpning.