273
383086

ALVICA, Deluxe, herr, 18k guld, automatic, 1950/60-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
388 - 581 EUR
443 - 665 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Automatisk, datum, silverfärgad urtavla, stavindex i guld, plexiglas, diameter 34 mm. Svart krokoband i läder, senare.

Slitage. Repor. Ej funktionstestad.