319
402082

YVES SAINT LAURENT, a brown suede belt from 1970s/80s

Lähtöhinta
1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
91 - 109 USD
Vasarahinta
Ei myyty

Size 75. Length 69 cm.

Insignificant wear.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt i Paris 1970-80-tal.