319
402082

YVES SAINT LAURENT, a brown suede belt from 1970s/80s

Lähtöhinta
1 000 - 1 200 SEK
95 - 114 EUR
109 - 130 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Size 75. Length 69 cm.

Insignificant wear.

Alkuperä - Provenienssi

Inköpt i Paris 1970-80-tal.