362
383124

OMEGA, herr, guld på stål, 1950-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Manuell, urtavla i silver, index i form av romerska siffror i svart, liten sekundvisare, diameter ca 34 mm, plexiglas. Svart läderarmband, ej märkt.

Anlöpningar. Boett samt glas med repor. Ej funktionstestad.