49
367472

A brilliant cut diamond ring, tot. app. 1.60 cts.

Lähtöhinta
14 000 - 16 000 SEK
1 240 - 1 410 EUR
1 290 - 1 470 USD
Vasarahinta
Ei myyty

Platinum. Quality app. G/VVS-VS. Size 16/50.

Slitage. Smärre nagg på skena.