18K white-, yellow-, and rosegold. Length 20 cm. Width circa 17 mm. Weight 18 g.
Slitage. Bucklor.
Muut tiedot
Säljs till förmån för Sjöräddningssällskapet.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui