210
481086

LEVI´S RED, leather jacket, size L

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74

Back length app 59 cm, sleeve app 41 cm.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Micael Bindefeld