Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
321
384749

BRÖLLOPSKIMONO, Japan, 1900-talets andra hälft.

Lähtöhinta
2 000 SEK
190 EUR
217 USD
Vasarahinta
2 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johanna Fock
Tukholma
Johanna Fock
Asiantuntija – muoti
+46 (0)708 92 19 74

Vit med mönster av tranor. Längd: 190 cm

Obetydligt slitage.