Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Hermès

(Ranska, Founded in 1837)
Hermès
(Ranska, Founded in 1837)

VÄSKA, "Kelly 32", Hermès, 2008.

Svart skinn med svarta stickningar. Spänne med palladiumbehandlad metall. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE". Spänne märkt: "HERMÈS-PARIS " samt artisanstämplar och årsstämpel, "L" i kvadrat. Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Fodrad med matchande svart skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Ca 32 x 24 x 12 cm. Dustbag och kartong medföljer.

Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
55 000 SEK