Hermès

(Ranska)
Hermès
(Ranska)

VÄSKA, "Kelly 32", Hermès, 2008

Svart skinn med svarta stickningar. Spänne med guldfärgad, märkt "HERMÈS-PARIS".Axelband i skinn. Stämpelmärkt "HERMÈS-PARIS MADE IN FRANCE"samt artisanstämplar och årsstämpel, "L" i kvadrat. Lås och nyckelhållare med nycklar medföljer. Fodrad med matchande svart skinn, invändigt tre fack varav ett med dragkedja. Ca 32 x 24 x 12 cm. Dustbag och kartong medföljer.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
45 000 SEK