Louis Vuitton

(Ranska, Founded in 1854)
Louis Vuitton
(Ranska, Founded in 1854)

VÄSKA / WEEKENDBAG, "Keepall 55", Louis Vuitton.

Brunt epiläder med ljusa stickningar och guldfärgade metalldetaljer. Kortsida med fack. Nametag och hänglås. Märkt "LOUIS VUITTON PARIS made in France". Ca 57 x 27 x 30 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Repor. Veck.

Lähtöhinta
7 000 SEK