JACKA, Yves Saint Laurent, 1970-tal.

Svart fuskskinn, enkelknäppt med särp i midjan, fyra fickor. Etikettmärkt "SAINT LAURENT rive gauche PARIS MADE IN FRANCE". Storlek ca 38, bystvidd ca 80, midjevidd ca 76, är ca 49, längd ca 70 cm.

Obetydligt slitage

Lähtöhinta
2 000 SEK