Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

Gucci

(Italia, Founded in 1921)
Gucci
(Italia, Founded in 1921)

SET, 3 delar, Gucci

Bestående av väska, plånbok och nyckelhållare. Svart monogrammönstrad canvas med detaljer i svart läder och guldfärgad metall. Märkt "GUCCI MADE IN ITALY". Ca 9 x 6 cm, 20 x 11 cm, 39 x 35 cm.

Bruksslitage. Väska med repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK