Mulberry

(Yhdistynyt kuningaskunta)
Mulberry
(Yhdistynyt kuningaskunta)

VÄSKA, Mulberry.

Vitt läder med silverfärgade metalldetaljer. Hänglås och nycklar. Invändigt fodrad i grå textil, fyra fack varav ett med dragkedja. Märkt "MULBERRY" samt med numrerad plakett. Ca 52 x 20 x 30 cm. Dustbag medföljer.

Smärre slitage. Enstaka fläckar och smuts.

Lähtöhinta
3 000 SEK