VÄSKA, Jimmy Choo

VÄSKA, Jimmy Choo

Vitt skinn med silverfärgade metalldetaljer Invändigt fodrad i ljusbrun mocka, tre fack varav ett med dragkedja. Märkt "JIMMY CHOO MADE IN ITALY". Ca 36 x 22 x 13 cm.
Med dustbag.

Bruksslitage, repor.

Lähtöhinta
3 500 SEK