Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

STAR WARS, Imperial attack base, Tauntaun samt Turret and probot playset, Empire Strikes Back, Kenner 1980-tal.

Imperial attack base i Empire Strikes Back Kartong. Bredd ca44 cm. Tauntaun i Empire Strikes Back kartong. Höjd 15 cm. Turret and probot playset i Empire Strikes back kartong. Bruksanvisning medföljer. Höjd ca 20 cm.

Tauntaun med utklippt "pop" samt saknar bruksanvisning. Kartong med hårt slitage och skador. Imperial attack base saknar bruksanvisning samt en del till taket. Några mindre skador. Kartongen med skador och hårt slitage. Turret and probot playset med en avbruten flärp på kartongen. Hårt slitage och skador. Samtliga kartonger saknar innerkartonger.

Lähtöhinta
2 000 SEK