SPELKONSOL, "Mario's Cement Factory", Game & Watch table top, Nintendo, 1983.

Spelkonsol i plast. Medföljande originalkartong. Kartongen bär svensk etikett. Längd ca 22 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Kartongen med revor och skador. Bruksanvisning saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK