Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

STAR WARS, 45 stycken figurer, Kenner, 1970/80-tal.

3 3/4". Figurer kompletta med tillbehör: Anakin Skywalker, Yak Face, Imperial Dignitary(dessa tre såldes utan tillbehör), Luke Skywalker Stormtrooper outfit, Han Solo carbonite, Emperors Royal Guard, Ugnaught, Emperor, Death Squad Commander, Gamorrean Guard, Snowtrooper, General Madine, Gamorrean Guard, Dengar, Snowtrooper, Logray, Squid Head, Luke Hoth, Luke jedi med grön lightsaber, Luke Jedi med blå lightsaber, R2-D2 sensorscope, Bib Fortuna, Klaatu, Luke X-wing, Biker scout, Lando Calrissian, Han Solo Bespin, At-at driver, Jawa, C3PO removable limbs, Bib Fortuna, Han Solo large head, Han Solo Hoth, Leia Boussh, Stormtrooper, Han Solo trench coat, Wicket, Greedo, Chief Chirpa, Teebo, Hammerhead, Biker scout, Weequay, Sy Snottles, Max Rebo. 85 stycken blandade figurer utan tillbehör, 2 speederbikes samt diverse vapen och tillbehör medföljer.

Slitage och färgbortfall, lekt skick. Enstaka delar med skador. Delar och tillbehör saknas delvis.

Lähtöhinta
7 000 SEK