Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

STAR WARS, 8 stycken actionfigurer i förpackning, Kenner och Palitoy, 1980-tal.

3 3/4" figurer i oöppnade förpackningar. Rancor Keeper på Kenner ROTJ 77 back kort, Gamorrean Guard på Kenner ROTJ 77 back kort, Teebo på Kenner ROTJ 79 back kort, At-St driver på Kenner 77 back kort, B-wing pilot på Kenner ROTJ 77 back kort, 2 stycken Klaatu på Palitoy ROTJ 65 bak kort, Klaatu på Klaatu skiff guard outfit tri-logo kort(felförpackad vid fabriken). Höjd 22,5 cm.

Samtliga bubblor utom tri-logo gulnade. Korten med slitage, nötmärken och veck. Tri-logo bubblan bucklig.

Lähtöhinta
3 000 SEK