Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

STAR WARS, 4 stycken actionfigurer i förpackning, Kenner, 1980-tal.

3 3/4" actionfigurer i oöppnade förpackningar. Return of the Jedi 2 pack innehållande Bib Fortuna och General Madine samt Gamorrean Guard och Greedo. Höjd 23 cm. Logray och King Gorneesh på Kenner Ewoks 6 back kort. Höjd ca 22,5 cm.

Tvåpacken med skador, slitage och veck. Bägge bubblor med sprickor och bucklor. Ewoks figurerna med veck, slitage och skador. En bubbla gulnad.

Lähtöhinta
2 000 SEK