Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

SMURFAR, 15 stycken, 1970/80-tal.

Bland annat Gargamel med håv, Gammelsmurfen som lärare, polissmurfen med vit uniform, straffarbetarsmurfen, smurf med Gargamelmask, smurf med BP reklam med flera. Höjd 5-8 cm.

Smärre slitage och färgbortfall.

Lähtöhinta
3 000 SEK