Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

PARTI SMURFFÖREMÅL, 50 stycken, 1970/80/90-tal.

Bland annat tre stycken smurfhus, flertal smurfar i originalförpackning, supersmurfar med tillbehör, smurfpussel, jubileumsset med rockband med mera. Sex stycken Tintin bilar i originalförpackning medföljer. Höjd ca 5-20 cm.

Slitage och färgbortfall. Smärre skador. Vissa föremål saknar delar och tillbehör.

Lähtöhinta
3 000 SEK