Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

BUTIKSDISPLAY, metall och plast, Super Nintendo, 1990-tal.

Skyltmaterial som användes i affärer för att kunna provspela Super Nintendo. Upplyst display med text "Super Nintendo". Ställbara armar för att låsa fast handkontroller. Bredd 65, djup 70, höjd 62 cm.

Slitage och repor. Displayrutan låst men går att vika upp. Funktionen garanteras ej. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 500 SEK